| Brand | Aloka |
|---|---|
| Model | UST-5524 |
| Condition | Brand New |
| Series | Acoustic Lens |
| Transducer Type | Linear Array |
| Brand | Aloka |
|---|---|
| Model | UST-9130 |
| Condition | Brand New |
| Series | Acoustic Lens |
| Lens Material | Elastomer Composite |
| Brand | HITACHI |
|---|---|
| Model | EUP-S70 |
| Series | Ultrasound Probe |
| Condition | Excellent |
| Brand Name | Careutech |
| Brand | ALOKA |
|---|---|
| Model | UST-5524 |
| Condition | Compatible & New |
| Probe Type | Linear Array |
| Frequency Range | 5.0 MHz To 10.0 MHz |
| Brand | GE |
|---|---|
| Model | 3.5C |
| Series | 2D Probe |
| Condition | Compatible & New |
| Probe Type | Curved Array |
| Brand | ALOKA |
|---|---|
| Model | UST-9130 |
| Condition | Compatible & New |
| Probe Type | Convex Array |
| Frequency Range | 2 - 6 MHz |
| Brand | BK |
|---|---|
| Model | 2052 |
| Series | Ultrasound Probe |
| Condition | Working In Good Condition |
| Frequency Range | 6.0 MHz - 16.0 MHz |
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | PLT-805AT |
| Series | Probe Housing |
| Brand Name | Toshiba |
| Model Number | PLT-805AT |
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | PVT-375BT |
| Series | Probe Lens |
| Brand | GE |
|---|---|
| Model | M5Sc-D |
| Series | Probe Housing |
| Condition | NEW |
| Brand Name | GE |