| Brand | GE |
|---|---|
| Model | 3S |
| Series | Probe Housing |
| Condition | Compatible & New |
| Brand Name | Careutech |
| Model | PA230E |
|---|---|
| Condition | Compatible & New |
| Type | Phased Array Ultrasound Transducer |
| Acoustic Impedance | Approx. 1.5-1.7 MRayl |
| Frequency Range | 1.0 - 4.0 MHz |
| Model | C5-2 |
|---|---|
| Series | Probe Housing |
| Condition | Brand-new |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Careutech |
| Model | L12-5 |
|---|---|
| Series | Probe Housing |
| Condition | Brand-new |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Careutech |
| Model | VF13-5 |
|---|---|
| Series | Crystal |
| Condition | Compatible & New |
| Brand Name | Careutech |
| Model Number | VF13-5 |
| Model | L12-5 |
|---|---|
| Series | High Frequency Probe |
| Condition | Compatible & New |
| Frequency Range | 5 To 12 MHz |
| Array Type | Linear Array |
| Brand | BK |
|---|---|
| Model | 2052 |
| Series | Ultrasound Probe |
| Condition | Working In Good Condition |
| Frequency Range | 6.0 MHz - 16.0 MHz |
| Brand | GE |
|---|---|
| Model | 3.5C |
| Series | Probe Housing |
| Condition | Compatible & New |
| Brand Name | Careutech |
| Brand | GE |
|---|---|
| Model | LOGIQ E |
| Series | 3-PROBE BOX |
| PN | 5196144 |
| Packaging Details | Standard Package |
| Model | C5-1 |
|---|---|
| Series | Crystal |
| Condition | Compatible & New |
| Transducer Type | Broadband Curved Array |
| Number Of Elements | 160 |