| Model | L12-5 |
|---|---|
| Series | Crystal |
| Condition | Compatible & New |
| Brand Name | Careutech |
| Model Number | L12-5 |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Country Of Origin | China |
| Usage | Light Guide Bundle Repair |
| Material | Metal |
| Convenience | Easy To Use |
| Brand | OLYMPUS |
|---|---|
| Model | CLV-180 |
| Series | Socket Unit |
| Condition | Original Used |
| Supported Lamp Type | 300W Xenon Short-Arc Lamp |
| Brand | GE |
|---|---|
| Model | RAB2-5L |
| Series | Probe Parts |
| Condition | Brand-new |
| Material | Polycarbonate Blend |
| Brand | GE/GPS |
|---|---|
| Model | 3D4D |
| Series | Oil Tank |
| Condition | Brand-new |
| MOQ | 1 Piece |
| Brand | Stryker |
|---|---|
| Model | 2296-37 |
| Condition | Compatible & Pre-owned |
| Brand Name | Careutech |
| Model Number | 2296-37 |
| Brand | Olympus |
|---|---|
| Model | OTV-SP1H-N-12Q/12E |
| Condition | Brand New |
| Pickup System | 3-chip CCD |
| Resolution | High-resolution Images |
| Model | LA523 |
|---|---|
| Probe Type | Linear Array |
| Condition | Compatible & New |
| Frequency Range | 4.0 - 13.0 MHz |
| Depth Of Field | Approximately 0 - 12 Cm |
| Model | L9-3 |
|---|---|
| Condition | Compatible & New |
| Probe Type | Linear Array |
| Frequency Range | 3 - 9 MHz |
| Elements | 160 Elements |
| Brand | ALOKA |
|---|---|
| Model | UST-5524 |
| Condition | Compatible & New |
| Probe Type | Linear Array |
| Frequency Range | 5.0 MHz To 10.0 MHz |