| Brand | LINVATEC |
|---|---|
| Model | HD4300 |
| SN | 62**** |
| Condition | Repaired |
| Brand Name | LINVATEC |
| Brand | OLYMPUS |
|---|---|
| Model | CF-H290I |
| Series | CCD OBJECTIVE LENS |
| Packaging Details | Standard Package |
| Place of Origin | China |
| Brand | Olympus |
|---|---|
| Model | GIF-HQ290 |
| Condition | Pre-owend |
| Brand Name | Olympus |
| Model Number | GIF-HQ290 |
| Brand | Olympus |
|---|---|
| Model | CF-HQ290I |
| Series | Distal Head |
| Condition | Pre-owend |
| Brand Name | Olympus |
| Features | Durable, Portable, Multi-functional |
|---|---|
| Usage | For Repairing Rigid Endoscopes |
| Material | Rubber |
| Function | Used For Blowing Dust |
| Compatibility | Compatible With Most Rigid Endoscope Models |
| Brand | Wolf |
|---|---|
| Model | 8061.456 |
| Condition | Brand-new |
| Type | Fiber Optic Light Guide Cable |
| Application | Medical Endoscopy |
| Brand | OLYMPUS |
|---|---|
| Model | CLV-180 |
| Series | Socket Unit |
| Condition | Original Used |
| Supported Lamp Type | 300W Xenon Short-Arc Lamp |
| Brand | Olympus |
|---|---|
| Model | WA03200A |
| Condition | Brand-new |
| Type | Fiber Optic Light-Guide Cable |
| Fiber Optic Bundle Diameter | 3mm Or 5mm |
| Brand | Stryker |
|---|---|
| Model | 233-050-090 |
| Condition | Brand-new |
| Type | Fiber Optic Light Cable |
| Fiber Optic Bundle Diameter | Commonly 5.0 Mm |
| Brand | FUJINON |
|---|---|
| Model | VP-4400HD |
| Series | Socket Unit |
| Input Voltage & Frequency | Dual Voltage Compatibility |
| MOQ | 1 Piece |